logo    POKOJOVKY.cz  květiny pro Váš domov  orchideje, pokojové rostliny, tilandsie, masožravé rostliny, kapradiny, palmy, sukulentní rostliny 

Ozeleníme Váš interiér

 

 

 

 

 

 

 

  


Podle zákona o evidenci tržeb

je prodávající povinen vystavit

kupujícímu účtenku. Zároveň je

povinen zaevidovat přijatou tržbu

u správce daně online; v případě

technického výpadku pak nejpozději

do 48 hodin.

 Zaslání balíčku na výdejní místa GEIS POINT

Objednané zboží z našeho e-shopu si můžete nechat zaslat na adresu, která vám vyhovuje pro převzetí balíku během dne. Pokud však nemáte možnost přes den balík od přepravce převzít, je možné si balík nechat zaslat na výdejní místo Geis Point. Výdejních míst Geis Point je v současné době již více než 500 a během několika měsíců jich přibude dalších několik stovek.

Jak to funguje?

Je to jednoduché, výdejní místa Geis Point fungují podobně, jako když si jdete pro balíček na poštu.  Při dokončování objednávky nám do poznámky napíšete, že chcete zaslat balíček na výdejní místo a napíšete kam. Po odeslání balíku budete automaticky informováni e-mailem o odeslání, podle sledovacího čísla můžete sledovat cestu balíčku k Vám. Doručení balíku je druhý den od odeslání (ve výjimečných případech déle – např. před Vánoci). K tomu budete informováni smskou o doručení vašeho balíku na výdejní místo, kde si následně můžete balíček podle vašich časových možností vyzvednout. Balík je uložen na výdejním místě max. 14 dnů, u zaslání živých rostlin je nutné balík převzít ale co nejdříve.

Jak velký balík si mohu nechat zaslat na výdejní místo Geis Point

Balíky s možností vyzvednutí na výdejním místě Geis Point, jsou omezeny max. hmotností 15 kg a max. rozměry 80 x 60 x 42 cm. Na výdejní místa tak nelze zaslat větší rostliny apod.

Je zaslání na výdejní místo Geis Point dražší?

Za zaslání balíku na Vámi uvedené místo Geis Point neplatíte žádné další poplatky.

Kde najdu výdejní místa Geis Point

Výdejní místa Geis Point najdete ZDE, počet výdejních míst je neustále rozšiřován.

Je možné si nechat přesměrovat již zaslaný balík na výdejní místo?

Ano, pokud je balík na cestě z našeho e-shopu k vám a změnili se vám možnosti pro jeho převzetí na uvedené adrese, je možné si nechat balík přesměrovat na výdejní místo. K přesměrování musíte znát číslo balíku, které Vám přijde společně s informačním emailem o odeslání balíku z našeho e-shopu nebo v informační sms. Přesměrování balíku na výdejní místo můžete udělat ZDE.

 

Máte další dotaz? Kontaktujte nás.

 

NjVlZj