logo    POKOJOVKY.cz  květiny pro Váš domov  orchideje, pokojové rostliny, tilandsie, masožravé rostliny, kapradiny, palmy, sukulentní rostliny 

Ozeleníme Váš interiér

Yucca elephantipes - Runner anthracite

Dracaena marginata - Runner white

Codiaeum Iceton - Runner white

Ficus lyrata - Runner antracite

Schefflera arboricola - Runner white

Ficus amstel king + Runner anthracite

Podle zákona o evidenci tržeb

je prodávající povinen vystavit

kupujícímu účtenku. Zároveň je

povinen zaevidovat přijatou tržbu

u správce daně online; v případě

technického výpadku pak nejpozději

do 48 hodin.

 


ORCHIDEJE / NAPĚSTOVÁVANÉ ORCHIDEJE

Část orchidejí, které se v naší nabídce na e-shopu objeví, si napěstováváme sami. Podle toho, jak jsou rostliny rozrostlé, je dáváme postupně do nabídky. Některé se ani nestačí v naší nabídce na internetu objevit, neboť je prodáme na různých akcích (teraristické burzy, výstavy, apod.), kterých se účastníme nebo putují k našim zahraničním zákazníkům. Na základě častých dotazů a požadavků naleznete níže částečný seznam těchto orchidejí (soubor v Excelu). Tento seznam budeme občas aktualizovat. Některých orchidejí máme až několik desítek kusů, některých pouze několik kusů. V případě zájmu o některou z nich nás kontaktujte, bude-li to možné a budou-li rostliny již ve stavu určeném k prodeji, orchidej vám pošleme nebo předáme na nejbližší možné akci. 

 OMLOUVÁME SE, NEDAŘÍ SE NÁM Z ČASOVÝCH DŮVODŮ ZAKTUALIZOVAT SEZNAM NAPĚSTOVÁVANÝCH ORCHIDEJÍ. ORCHIDEJE POSTUPNĚ DÁVÁME DO NABÍDKY. JAKMILE TO BUDE ČASOVĚ MOŽNÉ, SEZNAM ZAKTUALIZUJEME. 

SEZNAM NAPĚSTOVÁVANÝCH ORCHIDEJÍ


YzlkNm